Uudised ja teated


Täitus 20 aastat massöörina tegutsemist

Pärast M.I. Massaažikoolis (Eesti Massaaži- ja Teraapiakool) baaskoolituse läbimist asusin 2003. aasta augustis tööle vastavatud Laulasmaa Spaas ning alates sellest ajast olengi vaid massööri ametis tegutsenud. Aastatel 2005-2008 töötasin paralleelselt nii salongis (Kaarli Massaažikeskus) kui ka spaas. Kuna töökoormus kasvas liiga suureks, jätkasin hiljem vaid eravastuvõtus. Alates 2018. aastast, kui massaažisalong oli sunnitud tegevuse lõpetama, toimub vastuvõtt Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus.
Loe lisaks

Kodulehe eesmärk

Ikka ja jälle võib kohata arvamusavaldusi, milles väidetakse, et massaažist on vähe kasu. Näiteks, et kroonilise alaseljavalu puhul omab massaaž vaid kosmeetilist toimet... Kosmeetilise toimega massaažist ei ole tõesti mõtet alaseljavalu vastu abi otsida, sellel on muud eesmärgid. Ning mõni arvab suisa, et sellist terminit nagu ravimassaaž ei peaks üldse kasutatamagi.  

Kõige parem viis, kuidas sellisele eksitavale infole vastu seista, on tutvustada massaažiteraapia võimalusi, jagada infot, mida on selle abil saavutatud ning mida on võimalik saavutada.

Loe lisaks

Kodulehe sisu

Olen leidnud enda kirjutatud tekste ka muudelt veebilehtedelt. Kui te näete kuskil internetis mõnda teksti, mis sarnaneb üks ühele minu kodulehel avaldatuga ning selle juures puudub viide autorile või algallikale, siis on järelikult tegemist autoriõiguse seaduse rikkumisega.

Loe lisaks

Uus koduleht

Kuna eelmine koduleht oli 12 aastat vana ning tehniliste võimaluste poolest juba väga ajast maha jäänud, siis oli tõesti viimane aeg uus teha. Koduleht ei ole kaugeltki valmis ning selle välimus võib veel muutuda, kuid esmavajalik info on olemas. Esialgu esineb veel mõningaid ebakõlasid, kuid ma usun, et aja jooksul peaksid asjad paika loksuma.

Varem oli muu hulgas üheks oluliseks puuduseks ka see, et kodulehe tekst oli liiga väiksemõõduline, mille tõttu osadel külastajatel võis olla raskusi selle lugemisega. Nüüd ei tohiks enam sellega probleeme olla.
Loe lisaks