Ortopeediline massaaž

Viimased uudised:

Kodulehe sisu
Vastuvõtt jätkub uues kohas

Uudised ja teated

Seansside broneerimine
(28. juuli 2011)

Edaspidi eelistan teraapiat läbi viia 1,5-tunniste seanssidena, kuna enamikul juhtudel on selline seansi kestvus optimaalseim. Lihaskonnaga seotud probleemide lahendamine on tavaliselt aeganõudev, vajades kompleksset lähenemist. Jätkuvalt on siiski võimalikud ka lühemad seansid.

Visiiditasu kujuneb välja vastavalt sellele, kui palju aega millelegi kulub (massaažiteraapia, kliendi seisundi hindamine, võimlemisharjutused). Seisundi hindamist on mingil määral vajalik teostada iga seansi ajal, et jälgida muutuste toimumist ning kohandada teraapia vastavalt sellele. Kõige põhjalikumalt toimub seisundi hindamine muidugi esimese seansi ajal (30-60 minutit), mille tõttu peaks viimase kestvus olema kindlasti vähemalt 1,5 tundi. Siis jääb veel ka teraapia jaoks piisavalt aega.

Nüüdsest töötan ka veidi muutunud graafiku alusel. Peamised tööpäevad on esmaspäev, kolmapäev ja reede, aeg-ajalt toimub vastuvõtt ka laupäeviti.

Arhiiv

© Ravimassaaz.com | Terapeut | info@ravimassaaz.com +372 5664 4773 | Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik, Madara 29, Tallinn
veebidisain